На Львівщині призупинили роботу ізолятора тимчасового тримання

Нещодавно у Львівській області прокуратура виявила порушення під час перевірки ізоляторів тимчасового тримання та вирішила призупинити роботу одного з них. Про це повідомили у прес-службі прокуратури


Нещодавно у Львівській області прокуратура виявила порушення під час перевірки ізоляторів тимчасового тримання та вирішила призупинити роботу одного з них.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Мова йде про ІТТ №3 ГУ НП Львівської області у місті Сокаль, де не було обладнано кімнату медогляду, медізолятор і санітарний пропускник із дезінфекційною камерою.

У поганому стані виявилась і душова кімната, у якій була лише одна кабінка; камера для побачень у цій установі - відсутня. Окрім цього, стіни, підлога, вентиляція, сітка на вікнах потребують ремонту й переобладнання.

Відтак, аби були дотримані конституційні права громадян, які перебувають в ізоляторах тимчасового тримання, прокуратура Львівської області призупинила діяльність вказаної спецустанови.

На місці розпочали ремонтні роботи, щоб привести приміщення у відповідність до чинного законодавства та європейських стандартів.

Слід додати, що у вересні цього року, з таких самих причин призупинили роботу ІТТ№2 ГУ НП у Львівській області у м. Дрогобич, де уже проведено 75% необхідних ремонтних робіт.

Читайте також:

Львів’янин обібрав до нитки мешканця хостелу.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Січня, 2018 Середа
23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин