На львівській ІТ Арені визначились із найкращими стартапами

Нещодавно відгриміла наймасштабніша конференція України та Східної Європи — ІТ Арена, у рамках якої відбувся конкурс стартапів - Strartup Competition. Про це повідомили у прес-службі Львівської


Нещодавно відгриміла наймасштабніша конференція України та Східної Європи — ІТ Арена, у рамках якої відбувся конкурс стартапів - Strartup Competition.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Учасники конкурсу представили більше 30 стартапів, з-поміж яких фахове журі обирало найкращих. До фіналу пройшло 11 проектів: Senstone, GameTree, Bright Advise, BotMakers, EVE.Calls, Octogin, Cards, AxDraft, CertChain, IRAengine та Docsify.

За підсумками конкурсу, визначились із трьома переможцями: IRAengine, Senstone та Docsify.

Львівський проект IRAengine — це онлайн платформа, котра має стати спрощеною альтернативою індивідуальним пенсійним акаунтам. Він переміг у категорії The Best Pitch. Слід додати, що розробників стартапу запросили на популярний світовий тематичний захід у Гельсінкі - Slush 100 Pitching Competition.

Стартап Senstone з ідеєю пристою, який перетворює записане аудіо в текст, отримав визнання у категорії The Best B2C та поїде на конкурс Seedstars World.

Фіналістом львівського конкурсу в категорії The Best B2B став Docsify - інструмент, за допомогою якого можна ефективно продавати через електронну пошту, аналізуючи поведінку цільової аудиторії. Стартапом зацікавились органзатори виставки Bootstrap. Окрім цього, проект стане одним із 24 фіналістів програми підтримки молодих проектів - MassChallenge Warsaw.

Окрім цього, відзначили також стартап BotMakers та CertChain, які отримали запрошення від організаторів львівської події на конкурс Seedstars Ukraine і дводенний воркшоп.

Читайте також:

ТОП-5 найочікуваніших кінопрем'єр жовтня, які покажуть у Львові.

Львів хочуть з’єднати з Будапештом новим автобаном.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин