На проспекті Шевченка у Львові встановили нові дорожні знаки: схему руху не змінили

Частину проспекту перетворили у перехрестя одразу кількох вулиць. Як розповів у коментарі для 032.ua головний спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, фактично організацію дорожнього р


Частину проспекту перетворили у перехрестя одразу кількох вулиць.

Як розповів у коментарі для 032.ua головний спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, фактично організацію дорожнього руху на проспекті Шевченка не змінювали.

За його словами, нові дорожні знаки тут встановили у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про дорожній рух», які передбачають, що «кільце» є головною дорогою в усіх випадках.

«На проспекті Шевченка головна дорога була через кільце по осі проспект Шевченка — вулиця Саксаганського. Як наслідок, після змін, внесених до закону, нам довелось би робити кільце головним. Річ у тому, що в такому разі, ми б унеможливили рух транспорту на проспекті й тут постійно були б затори», — пояснив Костянтин Баранюк.

Знаки, які були на проспекті раніше і «показували» круговий рух зняли, аби зберегти трафік і пріоритетність. Юридично зараз тут немає кільця, а сукупність трьох перехресть.

Нагадаємо, у квітні цього року в Україні внесли зміни до правил дорожнього руху, зробивши рух по колу головною дорогою в усіх випадках.

Читайте також на нашому сайті:

На Сихові таксі влетіло у стовп: є постраждалі. Фото

Сьогодні у Львові мають подати опалення в житлові будинки

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
більше новин