На Самбірщині ввели в експлуатацію новий елеваторний комплекс: ФОТО, ВІДЕО

Новий елеватор - це нещодавня інвестиція підприємства, він може зберігати до 12 тисяч тонн зерна.


13 квітня, у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району ввели в експлуатацію сучасний елеваторний комплекс ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед».

Підприємство функціонує на Львівщині з 2006 року, тут працює майже 600 робітників, - інформує кореспондент сайту 032.ua із посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

У своїй діяльності компанія поєднує бізнес-моделі українського та європейського ринку. Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS системами.

Зі слів директора підприємства  «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко, новий елеватор - це нещодавня інвестиція підприємства, він може зберігати до 12 тисяч тонн зерна. Його встановлення дозволить збільшити ефективність виробничого блоку, забезпечувати високу якість зерна, більшість якого постачають на експорт.

Читайте також: Обвал у Поморянському замку на Львівщині: стали відомі деталі. ВІДЕО

Окрім зерна компанія займається вирощуванням ячменю, пшениці, ріпаку та сої. Підприємство входить в групу компаній «CONTINENTAL FARMERS GROUP».

За період діяльності в Україні, компанія інвестувала в свій розвиток 1,1 мільярд гривень. Тут встановлено сучасні сільськогосподарські машини, діє картоплесховище на 38 тисяч тонн з автоматизованим контролем мікроклімату, сучасний машино-ремонтний комплекс та 3 зерно-елеваторні комплекси потужністю 40 тисяч тонн. Минулого року у селі Новосілки-Гостинні збудували дві силосні ємкості на 6000 тонн  для зберігання зерна.

Нагадаємо, раніше на Львівщині відкрили нові потужності заводу з виготовлення олії.

Читайте також: Порохову вежу вирішили залишити у користуванні львівських архітекторів

Як виглядає новий елеваторний комплекс на Самбірщині:

Відео з відкриття: 

Найпопулярніші новини сьогодні

14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П'ятниця
більше новин