На що скерували зекономлені «сміттєві» кошти на Львівщині?

20 вересня, у Львівській ОДА погодили з громадськими активістами фінансування соціально-культурної сфери та ЖКГ для тих територій, які приймають відходи зі Львова. Про це повідомили у прес-службі ЛОД


20 вересня, у Львівській ОДА погодили з громадськими активістами фінансування соціально-культурної сфери та ЖКГ для тих територій, які приймають відходи зі Львова.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Так, за 20 мільйонів гривень, зекономлених на вивезенні сміття, скерували на капітальні та поточні ремони й придбання спецтехніки.

Окрім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА спільно з громадськістю працює над формуванням пропозицій щодо наступного використання коштів, які вдалося зекономити на вивезенні сміття зі Львова.

Нагадаємо, 29 червня у рамках сесії Львівської міськради, депутати підтримали ухвалу щодо передачі повноважень управління ТПВ обласній державній адміністрації.

Разом із тим, 14 вересня, депутати ЛМР проголосували «за» ідею передання ЛКП «Львівспецкомунтрас» під керівництво ЛОДА до 30 червня 2019 року.

Читайте також: Сміттєпереробний завод у Львові: все, що ви хотіли знати.

Найпопулярніші новини сьогодні

12 Грудня, 2017 Вівторок
11 Грудня, 2017 Понеділок
більше новин