На Сихові просять встановити обмеження руху автотранспорту при в'їзді на вулицю Лісну

Незважаючи на знак "В'їзд заборонено", автомобілі часто заїжджають у рекреаційну зону


Мешканці Сихова просять перекрити проїзд автомобільного транспорту у парк Парк Святого Івана Павла ІІ Папи Римського з вул. Скрипника, перед в'їздом на вул. Лісну.

Львів'яни просять також встановити на вказаному в'їзді стовпці для припинення автомобільного руху, що не будуть заважати проходу пішоходів та велосипедистів до улюбленої та єдиної лісопаркової зони у районі, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Відповідну електронну петицію зареєстрував Володимир Сольський, який також розповів, що не зважаючи на встановлені знаки “В'їзд заборонено” та “Пішохідна зона” перед вулицею Лісною, автомобілі дозволяють собі заїжджати на територію та паркуватися.

Читайте також: У Львові з лікарні "ОХМАТДИТ" звільнили трьох працівників, після інциденту з п'яною педіатром. ВІДЕО

"Виклик патрульної поліції та фіксація таких порушень не виправили ситуацію. Крім того, такі порушення є малозначними та відволікають поліцію від виявлення та припинення більш значних правопорушень.Однак, можливість безперешкодного проїзду автомобілів по вул. Лісній є загрозою наїзду та завдання шкоди юними велосипедистам, дітям на самокатах і біговелах, батькам з візками, сотні яких щоденно входять до лісопарку зі сторони вул. Скрипника незалежно від пори пори року", - наголосив автор петиції.

Нагадаємо, паралельно, у Львові вимагають зобов'язати власників собак прибирати за своїми улюбленцями.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин