На Сихові вимагають демонтувати світлофори

Як передає 032.ua, львів'янин вимагає знести світлофори на перехресті вулиць Угорська - Червоної Калини


16 жовтня на сайті Єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення від Віталія Момрика з вимогою демонтувати світлофори на перехресті вулиці Угорської та проспекту Червоної Калини у Львові.

Зі слів автора петиції, після встановлення світлофорів у цій частині Сихова в години пік почали утворюватися величезні затори в різні напрямки, - передає 032.ua.

"У напрямку з Сихова затор іноді досягає середини Сихівського мосту. Навіть згідно з правилами дорожнього руху, зупинка на мостах, шляхопроводах та естакадах заборонена. По вулиці Угорській затор сягає головного входу в колишній завод "Полярон", а іноді ще далі", - пояснив львів'янин.

Віталій Момрик наголосив також на тому, що у напрямку руху до центру Львова, починаючи від перехрестя Угорська - Червоної калини до перехрестя з вул. Навроцького встановлено три світлофори на відстані 180 метрів.

"Усе це дуже негативно впливає як на екологічну ситуацію міста, на моральний стан водіїв, які, вистоявши багато часу в заторі, порушують ПДР у частині перевищення швидкості й намагаються встигнути по своїх справах", - зазначив автор петиції.

Львів'янин запевняє, що до моменту встановлення світлофорів, на вказаному перехресті ніколи не було заторів та не було жодних проблем з проїздом, був значно менший рівень загазованості повітря для мешканців навколишніх будинків. Віталій Момрик просить міську владу демонтувати світлофори у найкоротші терміни.

Читайте також: Львів'янам на замітку: з 16 жовтня патрульні штрафуватимуть водіїв за перевищення швидкості

Нагадаємо, минулого року львів'яни реєстрували іншу петицію щодо зменшення кількості світлофорів та внормування руху на Сихові. Автори також апелювали до серйозних заторів у годину-пік, які сягають від Церкви Різдва Пресвятої Богородиці та виїзду з моста. Але тоді петиція не набрала достатньої кількості голосів.

Додамо, аби петицію опрацювали у Львівській міськраді, вона повинна набрати 500 і більше голосів за 60 днів з моменту публікації на сайті. Станом на нині, петицію про демонтаж світлофорів на Сихові ніхто не підписав.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П'ятниця
більше новин