На світлофорі у Львові намагався повіситись чоловік: його врятували перехожі, - ВІДЕО

З яких причин чоловік вирішив вкоротити собі віку наразі невідомо.


У суботу, 12 січня, у Львові врятували чоловіка, який намагався вкороти собі віку, повісившись на світлофорі.

Як повідомляють у прес-службі патрульної поліції Львівської області, прямуючи на перезмінку, інспектори з 4-го батальйону помітили на вулиці Городоцькій поблизу світлофору скупчення людей та автомобіль, який стояв посеред дороги.

"Не гаючи часу поліцейські вибігли з автомобіля і побачили жахливу ситуацію: громадяни знімали із світлофора чоловіка, який висів на шнурку. Вони з допомогою запальнички перепалили мотузку та опустили його на землю. Інспектори одразу розрізали мотузку на шиї та зрозуміли, що чоловік помирає. Ні секунди не вагаючись почали надавати допомогу. У потерпілого слабшало дихання і серцебиття, закочувалися очі і він втрачав свідомість", - зазначають у патрульній поліції.

Врятувати життя чоловікові вдалося завдяки оперативним діям патрульним, зокрема інспектору Володимиру Пацію, який надав потерпілому першу допомогу та, а потім разом із колегами кілька разів приводив чоловіка до свідомості. 

У поліції зазначають, що потерпілого після невдалої спроби самогубства госпіталізували до лікарні. Наразі його життю нічого не загрожує.

Читайте також на нашому сайті: 

Вночі на вулиці Науковій у Львові горів автомобіль, - ВІДЕО.

Найпопулярніші новини сьогодні

18 Січня, 2019 П'ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин