На Жовківщині дітей вчать малювати ікони, - ФОТО

У Жовківському районі дітям організували особливе дозвілля


8 серпня у музеї "Староскварявський іконостас 16 - 18 ст." на Жовківщині відбувся майстер-клас "Літньої дитячої іконописної школи". Відвідали заняття школярі із нахилом до малювання зі Старої Скваряви та сусідніх сіл району.

Як повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації, дітей ознайомили із  давньою технікою малярства, відповідно до канонів іконопису. Школярі малювали ікони на липовій дошці натуральними фарбами з взірця, датованого 15 століттям.

Зі слів директорки департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослави Туркало, заходи з організації дозвілля для дітей у Львівській області розпочали ще два роки тому з проектом "Активуйся".

Читайте також: У Львові відбудеться Велике августовське водосвяття

"Минулого року ми розпочали літні канікули у с. Стара Скварява із школи гончарства, а сьогодні це вже невелика філія мистецької школи, навчання у якій відбуваються не лише на канікулах, а й на постійній основі", - пояснила Мирослава Туркало.

Цього року вирішили урізноманітнити літнє дозвілля для дітей та створили літню іконописну дитячу школу в унікальному музеї Старої Скваряви.

Заняття в іконописній школі триватимуть до 24 серпня, а на День Незалежності дитячі роботи представлять на виставці та видадуть буклетом.

Нижче пропонуємо подивитись, як відбуваються заняття на Жовківщині:

Найпопулярніші новини сьогодні

8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П'ятниця
більше новин