Найкращий двірник Львова поїде в тур Європою з дружиною

16 березня у Львові нагородили найкращого двірника за підсумками голосування львів’ян у соцмережах. Конкурс проводився з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового об


16 березня у Львові нагородили найкращого двірника за підсумками голосування львів’ян у соцмережах.

Конкурс проводився з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який відзначають щорічно у третю неділю березня, - інформує кореспондент сайту 032.ua з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Читайте також: Паби Львова: ТОП-8 місць для відпочинку з друзями.

Згідно з голосами львів’ян, найкращим двірником міста став Мирослав Новоставський, працівник ЛКП «Південне» Франківської районної адміністрації, який обслуговує вул. В.Великого, 117 і за якого проголосувало 130 осіб.

Сьогодні пан Мирослав, двірник з 4-річним стажем, отримав нагороду від громади міста Львова у вигляді Подяки та сертифікату на автобусний тур «Вікенд в Європі: Краків, Прага, Відень та Будапешт» на двох осіб. Також переможець конкурсу отримає грошову премію в розмірі місячного посадового окладу.

Читайте також: Цілодобові аптеки Львова: перелік, адреси, телефони.

Кандидатуру Мирослава Новоставського на конкурс подали мешканці району, який він прибирає. За кордоном він ще не бував, тому місто допоможе у виготовлені закордонного паспорта. У мандрівку планує поїхати з дружиною. Секретом перемоги вважає сумлінне виконання своєї роботи.

Додамо, що у рамках події та за результатами інтернет-голосування, відзначили ще п’ятьох двірників з інших районів Львова: Галину Височанську (Шевченківський), Михайла Новікова (Личаківський), Любов Залипську (Галицький), Надію Лабіш (Сихів), Анну Дудку (Залізничний), які отримали подяки, грошову премію та сертифікати на мандрівку “Кам’янець-Подільський круїз”.

Читайте також: Додай коханню кольорів: ТОП-7 виставок березня у Львові.

Також нагородили шістьох працівників робітничих професій з різних районів Львова: слюсара-сантехніка Петра Гунька, покрівельника Володимира Шелюху, маляра Наталю Квятковську, електрика Романа Михасіва, слюсара-сантехніка Івана Гнатіва і столяра Романа Салінського.

Нагадаємо, у Львові є можливості відвідати безкоштовно низку освітніх та культурних заходів.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Квітня, 2018 Четвер
більше новин