Ніч у Львові 2018: куди піти і що подивитись

032 підготував для вас добірку найкрутіших подій , які відбудуться в рамках фестивалю "Ніч у Львові"


З 13 по 15 липня у місті проходитиме фестиваль  "Ніч у Львові". Традиційно, в рамках фестивалю, у Львові можна буде відвідати велику кількість музеїв,галерей і екскурсій вночі.

032 переглянув афішу подій на офіційному туристичному сайті Львова http://lviv.travel, які відбудуться у місті  під час фестивалю і підготував для вас добірку подій, які на нашу думку, варто відвідати.

Отже, ось куди можна піти львів'янам та туристам, в рамках фестивалю “Ніч у Львові”:

Впродовж трьох днів з 18:30 і до опівночі у підземеллі Гарнізонного храму Св. Апп. Петра і Павла проводитимуть екскурсії. Відбуватимуться вони щопівгодини. Вхід для дорослих – 20 грн, для студентів – 15 грн, для школярів – 10 грн і для дошкільнят вхід безкоштовний.

Адреса: вул. Театральна, 11, вхід з проспекту Свободи.

Куди ще можна піти, в рамках фестивалю “Ніч у Львові 2018”? На шоу-екскурсію “Львів крізь століття”. Вона обіцяє бути дуже захопливою і цікавою, адже учасників зустрінуть історичні персонажі, такі як бургомістр, літописець, батятр та ін., а ще вони почують цікаві розповіді та жарти.

Коштує екскурсія 90 гривень. Збір учасників відбуватиметься на площі Ринок біля фонтану Нептуна впродовж трьох днів об 19:00 та о 21:00. Тривалість екскурсії 90 хвилин.

Хочете дізнатись більше про кнайпи Львова. Тоді вас сподобається на екскурсії із паном Збишком. Він розповість львів'янам і туристам чимало нового і цікавого про кнайпи, в рамках фестивалю "Ніч у Львові". Початок впродовж трьох днів щоразу о 20:00 біля Оперного. За попереднім записом купити квиток можна за 40 грн, а на місці на 10 грн дорожче.

Під час фестивалю у музеї “Таємна аптека” покажуть  ексклюзивну виставу під назвою "Приворотне зілля Айкі Шоенштайна". Під час вистави для гостей виступлять актори із різних театрів Львова.

Коштують квитки на виставу 130 гривень. Початок впродовж трьох днів щоразу о 20:00, 21:00, 22:00 та 23:00.

Фестиваль “Ніч у Львові 2018” обіцяє бути по справжньому цікавим. Ще одна локація, яка сподобається, як львів'янам, так і туристам – це парк Івана Франка.

З  10:00 до 01:00 у Парку Івана Франка, що вул. Листопадового Чину відбудеться чимало майстер-класів для дітей. А з 19:30 до 01:00  у ротонді парку відбудеться вечірка.

Не забудьте і відвідати урочисте відкриття фестивалю. Як і у попередні роки, так і цього року воно має бути цікавим та захоплюючим. За інформацією організаторів, під час відкриття “Ночі у Львові” покажуть музично-світлове шоу. Прийматимуть участь близько 40 музикантів.Триватиме відкриття з 22:30 до 23:30 на площі Ринок, перед входом у Ратушу.

Додамо,що з усією програмою заходів, які відбудуться під час фестивалю "Ніч у Львові" можна ознайомитись на офіційному туристичному сайті міста.

Автор: Ірина ТРУШ.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Вересня, 2018 Понеділок
більше новин