Обираємо Модель глядацьких симпатій у конкурсі “ТОП-Модель Львова-2018”

12 березня на сайті міста Львова 032.ua розпочалось голосування у номінації “Модель глядацьких симпатій”, участь у якому може взяти кожен. Голосування відбувається у рамках масштабного шо


12 березня на сайті міста Львова 032.ua розпочалось голосування у номінації “Модель глядацьких симпатій”, участь у якому може взяти кожен.

Голосування відбувається у рамках масштабного шоу краси нового формату Smart & Beauty - “ТОП-Модель Львова-2018” та триває до 16 години 16 березня.

Львів’яни можуть підтримати одну з двадцяти красунь, вподобавши її світлину в рубриці “ТОП-Модель Львова-2018” на нашому сайті за посиланням.

Учасниця конкурсу, яка збере найбільшу кількість голосів від глядачів, отримає цінні призи від організаторів заходу.

Нагадаємо, що Гранд-фінал шоу краси “ТОП-Модель Львова-2018” відбудеться 16 березня у нічному клубі “Deluxe” (вул. В. Великого, 2).

Цього року конкурс триває упродовж двох місяців та включає в себе чотири етапи: кастинг, перезентацію, Pre-party і Гранд-фінал. Участь у “ТОП-Моделі Львова-2018” беруть дівчата від 17 до 26 років, які випробовують себе у Fashion-style, Bikini-style, Cocktail Attire, а також у Smart-конкурсі.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Березня, 2018 Вівторок
19 Березня, 2018 Понеділок
більше новин