Парк культури й відпочинку знову незаконно обгородили

20 вересня, представники міської влади виявили, що на території Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького знову незаконно встановили огорожу. Про це повідомили у прес-службі Львівської


20 вересня, представники міської влади виявили, що на території Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького знову незаконно встановили огорожу.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

За словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, територію у парку, навколо якої розгорівся скандал кілька тижнів тому, вирішили ще раз оглянути і знову виявили, що вона обгороджена.

«Ми виявили, що огорожа відновлена на території, яка згідно з орендою, належить чоловікові, який збудував будівлю в парку. Має бути окремий підхід до кортів, які знаходяться в парку. На жаль, цей підхід на сьогодні є заблокованим», - заявив Андрій Москаленко.

Як повідомив заступник міського голови, у місті вже готують відповідні акти щодо захоплення території парку.

Нагадаємо, на початку серпня, у Парку культури та відпочинку виявили, що забудовник незаконно встановив огорожу на території «зеленої зони». Тоді керівництво парку звинуватило його у крадіжці землі.

Через два тижні після інциденту, 15 серпня, встановлений паркан демонтували коштом парку Хмельницького.

Читайте також:

Садовий обіцяє відремонтувати вулицю Замарстинівську наступного року.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин