Патрульні у Львові врятували життя дівчині, яка погрожувала стрибнути з балкону

В неділю, 21-го січня, патрульні 3 батальйону отримали виклик на вулицю Патона на сімейну сварку. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівщини. Заявниця розповіла патрульним, що ї


В неділю, 21-го січня, патрульні 3 батальйону отримали виклик на вулицю Патона на сімейну сварку.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Львівщини.

Заявниця розповіла патрульним, що її 33-річна донька зловживає алкоголем і агресивно себе поводить. Коли поліцейські запропонували жінці поїхати в райвідділ, вона зірвалася з ліжка і почала бігати кімнатою, голосно кричати та замахуватися на інспекторів.

"Копам" вдалося вгамувати хуліганку, а за кілька хвилин вона захотіла вийти на балкон, аби перекурити. І там відкрила вікно лоджії на 10 поверсі і перекинула ноги за поручень.

"Інспектори миттєво зреагували, витягнули її з балкону і викликали швидку. Ще певний час до приїзду медиків довелося спілкуватися з громадянкою аби вона собі не заподіяла шкоди. Згодом, медики госпіталізували жінку", - зазначають в прес-службі патрульної поліції.

Нагадаємо, нещодавно поліцейські врятували молодого хлопця, який хотів стрибнути з даху житлового будину на вулиці Єрошенка. 

Читайте також на нашому сайті: 

У Львові затрималибатька неповнолітньої дівчинки, який змушував жебракувати свою доньку (ФОТО).

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин