Порохову вежу вирішили залишити у користуванні львівських архітекторів

Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України й надалі зможе використовувати приміщення Порохової вежі


Сьогодні, 13 квітня, на виїзному засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ  розглянули питання використання будівлі Будинку архітектора "Порохова вежа".

З урахуванням численних звернень від представників Національної спілки архітекторів України, Ліги творчих спілок та депутатських запитів щодо використання будівлі по вулиці Підвальній, 4 у Львові, комісія вирішила залишити приміщення за НСАУ, - інформує кореспондент сайту 032.ua із посиланням на прес-службу Львівської облради.

Читайте також: Обвал у Поморянському замку на Львівщині: стали відомі деталі. ВІДЕО

Постійній комісії з питань комунального майна та приватизації обласної ради рекомендуватимуть залишити ці приміщення за спілкою, яка налічує 250 членів, аби забезпечити її діяльність у повному обсязі.

Окрім цього, при відвідинах "Порохової вежі" звернули увагу на необхідність ефективнішого використання усіх приміщень будівлі, зокрема з метою збільшення їх доступності.

Нагадаємо, у березні цього року розгорівся скандал навколо інформації про те, що Львівська обласна рада планує виселити Національну спілку аріхтекторів України з "Порохової вежі", аби "підвищити ефективність використання майна". Архітектори, які використовують приміщення уже понад 60 років, відвоювали свою фортецю та у майбутньому хочуть перетворити її на "Міжнародний архітектурно-мистецький центр Львівщини".

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
більше новин