Працівники музею «Територія Терору» почали безстроковий страйк

19 вересня у Меморіальному музею тоталітарних режимів «Територія Терору» колектив оголосив про початок страйку. Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua із посиланням на офіційний сайт


19 вересня у Меморіальному музею тоталітарних режимів «Територія Терору» колектив оголосив про початок страйку.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua із посиланням на офіційний сайт музею.

За словами музейників, про проведення акції було понформовано Управління культури ЛМР, відповідно до закону.

Учасниками протестів стали 11 з 12 співробітників установи, які незадоволені проведенням третього конкурсного добору на посаду директора музею «Територія Терору». На їхню думку, конкурс відбувся з порушеннями.

Страйкарі вимагають від Управління культури визнати допущені помилки і скасувати результати відбору, провести повторний, відкритий конкурс, створити міжфракційну депутатську комісію, аби перевірити вказані факти та покарати винних, відновити фінансування робіт зі створення постійної експозиції музею.

Окрім цього, у зв’язку з неправомірними діями конкурсної комісії, один із кандидатів на посаду директора музею «Територія Терору» - Володимир Довжинський подав позов до суду.

Як повідомлялося раніше, Володимир Довжинський акцентував на порушенні термінів, відведених на проведення конкурсу та на відсутності об’єктивності членів комісії.

Разом із тим, переможцем конкурсу оголосили Ольгу Гончар.

Читайте також:

На що скерували зекономлені «сміттєві» кошти на Львівщині?

Найпопулярніші новини сьогодні

12 Грудня, 2017 Вівторок
11 Грудня, 2017 Понеділок
більше новин