Працівники СБУ провели обшуки в квартирі театрала Миколи Санжаревського, якого звинувачують у сепаратизмі

У вівторок, 16-го січня, співробітники УСБУ у Львівській області, провели санкціоновані обшуки в помешканні соліста Львівського театру опери та балету Миколи Санжаревського, якого звинувачують у підтр


У вівторок, 16-го січня, співробітники УСБУ у Львівській області, провели санкціоновані обшуки в помешканні соліста Львівського театру опери та балету Миколи Санжаревського, якого звинувачують у підтримці сепаратизму.

Як розповів в коментарі журналісту 032.ua речник УСБУ у Львівській області Олег Александров, правоохоронці обшукали житло Санжаревського в рамках відкритого раніше кримінального провадження за статтею 258-3 ККУ ( йдеться про сприяння діяльності терористичної організації).

"Під час обшуків правоохоронці вилучили техніку та носії інформації, які будуть перевірятися в рамках досудового розслідування", - зазначив Александров.

Нагадаємо, як раніше повідомляло наше видання, 9-го січня, блогер із Одеси Олена Добровольська на сайті “Enigma,” опублікувала інформацію про те, що соліст Львівського театру опери та балету на своїй сторінці в соціальній мережі Вконтакті поширює дописи від сепаратистських спільнот та підтримує незаконно створені на території України республіки ОРДЛО. Більше того, за даними журналістки, Санжаревський допомагає фінансувати фейкові республіки в Україні.

Сам артист в розмові з журналістами заперечував всі звинувачення, а 15-го січня особисто завітав в Управління СБУ у Львові.