Приватна компанія переробить горище у пам’ятці архітектури на Поповича

Горище перетворять на офіс


7 грудня виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта реконструкції по вул. Поповича, 9.

Здійснювати ремонтно-реставраційні роботи буде ТзОВ “Інститут соціальних технологій”, - передає 032.ua.

Компанія планує пристосувати горище будинку під адміністративні приміщення. Головний архітектор міста Юліан Чаплінський зазначив, що нового будівництва на цій ділянці не буде, дахову конфігурацію також не мінятимуть, йдеться лише про реконструкцію всередині приміщення.

Читайте також: Свірзький замок: як планують ревіталізувати 500-річну пам’ятку

Слід зазначити, що будинок по вул. Поповича, 9 у Львові є пам’яткою архітектури місцевого значення №1205.

На початку ХХ століття тут діяла приватна чоловіка школа ім. Св. Юзефа, яку заснували брати салезіани, які також займалися благочинністю й опікою над будинками дитини. Це була перша школа салезіанів у Польщі та Галичині.

Візуалізаця: ЛМРВізуалізаця: ЛМРВізуалізаця: ЛМРВізуалізаця: ЛМРВізуалізаця: ЛМР

За даними ЄДР, ТзОВ "Інститут соціальних технологій" зареєстроване у Львові на вулиці Поповича, 9. Засновником вказане ТзОВ "Атлант інвест захід" з Дрогобича, а кінцевим бенефіціарним власником - Кімакович Сюзанна Ігорівна. Керівником є Бур Юлія Степанівна. Компанія займається наданням в оренду нерухомості, професійно-технічною освітою, дослідженнями у сфері природничих і технічних наук. Статутний капітал становить 1,5 млн грн.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин