Реставрацію куполу в пологовому відділенні на Раппопорта завершать до кінця 2017 року

Масштабну реконструкцію пам’ятки архітектури розпочали ще наприкінці 2016 року. Як розповіла під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами керівник управління охорони історичного середовища Л


Масштабну реконструкцію пам’ятки архітектури розпочали ще наприкінці 2016 року.

Як розповіла під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами керівник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, купол та дах будівлі вже давно потребували ремонту.

Проблема полягала в тому, що станом на сьогодні не кожне підприємство в Україні може виконати подібні реставраційні роботи та зберегти автентичну відповідність об’єкту.

Втім, мерії міста таки вдалося вирішити цю проблему та знайти підходящу фірму. Зазначають, що після ремонту, який обійшовся міському бюджеті в 1 мільйон 438 тисяч 246 гривень, пологове відділення захищене від дощу.

Дізнатись подробиці ви можете в нашому відеосюжеті: 

Зазначимо, що будівля на вул. Раппопорта,8 є знаковою для Львова. Це монументальна двоповерхова споруда, виконана у східному (мавританському) стилі, з триповерховими ризалітами та оригінальною банею. Архітектор — Казимир Мокловський. Будинок споруджено в 1898—1901 рр. Нині тут міститься пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні.

Читайте також на нашому сайті: 

Як зараз живе 12-річна школярка, яка у вересні народила у Львові дитину, - ВІДЕО.

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
більше новин