Ресторан "Ляфінаж" у центрі Львова: скільки коштує тут поїсти

L'affinage cheese&wine : 032 розповідає все, що вам цікаво знати про цей заклад


На сайті 032.ua триває спецпроект "Тест-драйв закладів Львова". Нещодавно ми писали про  ресторан “New-York-Street-Pizza", що на Сихові.

Сьогодні ми розповімо вам про заклад під назвою Ляфінаж, який позиціонує  себе, як крамниця-кафе ремісничих крафтових український сирів.

Відкрили ресторан рік тому у проїзді Кривала Липа,7, що у центрі Львова. Рейтинг закладу у Google - 4,9 із 5. 

Прийшовши сюди, одразу помічаємо, що це дуже маленький заклад. Більшість людей тут відпочиває на літньому майданчику. 

Всередині є лише декілька місць для відпочинку і діє міні-крамничка. Тут можна скуштувати і придбати різноманітні види сирів, які виготовляють на фермі, що у Львівській області. 

Попри те, що у закладі мало місця, тут доволі затишно, а ще романтично. Цю атмосферу створює французька музика, яка звучить через колонки. Складається враження, що ти не у Львові, а в Парижі. 

У меню закладу є сніданки, фірмові страви від сирних експертів, сирні тарілки і десерти. З напоїв – у ресторані великий вибір вин. 

Разом із меню усім відвідувачам одразу приносять пляшку звичайної питної води. 

Сторінка з меню:

Тепер поговірмо про ціни.

Лососевий сніданок з хумусом, куди входить лосось, яєшня-скрембл, руккола, хрусткий хліб і хумус можна замовити у цьому закладі за 95 гривень. За 75 грн вам принесуть французький сніданок із козячим крем-сиром. 

Що стосується фірмових страв, то за 89 гривень тут можна замовити салат із козячим сиром, за 59 грн ви можете скуштувати антіпасті, а за 69  –  прошутто з крем-сиром.

Сирні тарілки до вина у ресторані коштують від 139 грн., а за десерт треба  заплатити від 45 гривень. 

Ціни ж на вино тут коливаються від 65 до 85 грн за 100 мл. 

Ми переглянули меню і вирішили замовити сирну тарілку, вино і салат із козячим сиром. 

Ось, як виглядало замовлення:

Вбиральня у закладі маленького розміру і одна - як для чоловіків, так і для жінок. Тим, хто боїться малих замкнутих приміщень – йти сюди не радимо. Окрім цього, лише тут можна помити руки. Тому, якщо у закладі буде багато людей, доведеться стояти у черзі.

 З позитивного – у вбиральні чисто.

Чек тут приносять ось у такому вигляді:

За салат, три бокали вина і сирну тарілку ми заплатили 828 гривень. 

У закладі дуже мало місця і тісно, оскільки столики розміщені дуже близько один до одного. 

Втім, тут приємна атмосфера.  Обслуговування у ресторані теж чудове. Офіціанти ввічливі, одразу приносять безкоштовну воду для кожного і знають на пам'ять меню (ми перевіряли).

Щодо того, чи тут смачно можемо сміло сказати, що однозначно так. У цьому ресторані і справді дуже великий вибір сирів. От, тільки грісіні, яке тут подають, дуже тверде і складається враження, що несвіже, хоч офіціанти і запевняють, що воно просто такого сорту. 

Ціни у ресторані - вище середнього. Відпочивати тут вдвох чудово, а от великою компанією не найкраща ідея, адже ймовірність того, що ви знайдете тут вільне місце – дуже маленька. Особливо в п'ятницю та на вихідних. 

***

Нагадаємо, що цей спецпроект не має нічого спільного з рекламою, автори висловлюють в ньому особисті суб'єктивні враження  від відвідування кафе і ресторанів, а також оплачують рахунок самостійно !!!

У коментарях до цього матеріалу Ви можете пропонувати заклади для майбутніх випусків рубрики.

Наступний матеріал в рамках цього спецпроекту буде опублікований на нашому сайті 13 вересня. 

Більше випусків спецпроекту "Тест-драйв закладів Львова" шукайте ТУТ.

Текст та фото: Ірина ТРУШ. 

*Повне або часткове копіювання матеріалу без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
5 Грудня, 2018 Середа
більше новин