Що подивитись у Львові: 8 місць, які потрібно відвідати не лише туристу, а й львів'янину

Ірина Труш підготувала добірку про те, що подивитись у Львові справжньому львів'янину


Нещодавно ми писали про 31 річ, яку варто зробити тому, хто вперше приїхав до Львова. 

А сьогодні032 підготував матеріал про неймовірно красиві місця Львова, які на думку нашої редакції,  львів'яни мають відвідати хоча б раз у своєму житті. У нашу добірку цього разу потрапило 8 місць. 

Отже, що обов'язково треба подивитись у Львові справжньому львів'янину: 

Каплиця Боїмів

Каплиця Боїмів є однією з найвідоміших і найбільш красивих пам’яток міста. Їй не має аналогів не тільки в Україні, а й у європейській архітектурі. Детальніше про неї ми розповідали ось ТУТ.

Палац Потоцьких

Палац Потоцьких – це ще одна велична будівля у Львові. Виконана вона у стилі французького неоренесансу кінця 19 століття. Всередині Палацу Потоцьких є картинна галерея. А ще тут часто відбуваються цікаві виставки. Так, торік у цій будівлі можна було подивитись на оригінал картини Шевченка «Катерина».

Відвідати палац можна  щодня, окрім понеділка.  До речі, на території біля будівлі часто відбуваються масштабні події так, як Книжковий форум і фестиваль LvivMozArt.  

Парк Високий замок

Ще одне місце, яке обов'язково слід відвідати львів'янам – це парк Високий замок. Тут ви можете погуляти серед дерев, перекусити у ресторані і піднятися на оглядовий майданчик, звідки відкривається неймовірно красива панорама міста. 

Вірменська вулиця

Вірменська вулиця вважається однією із найцікавіших вуличок у центрі міста. Тут є багато  антикварних крамничок,ресторанів, серед яких кнайпа-музей “Гасова лямпа”, а ще на цій вулиці розташовано багато безкоштовних галерей.Наприклад, “Дзига”, “Зелена канапа” і т.д. 

Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла

Цей храм є одним із найбільших у Львові. Свого часу він був зачинений і тут було книгосховище. Сьогодні ж у храм можна прийти на службу, оглянути бокові стіни, архітектуру і навіть спуститись у підземелля храму. 

Стрийський парк 

Стрийський ринок називають найгарніших у Львові. Тут є прекрасний ставок з лебедями, верба Тараса Шевченка, оранжерея, джерело,фонтан, дитяча залізниця. Неподалік розташований парк Культури, і Центр Шептицького. Детальніше про прогуляну Стрийським парком читайте ТУТ

Ботанічний сад 

Кілька разів на рік у Ботанічних садах, що належить ЛНУ ім. Івана Франка організовують День відкритих дверей у період цвітіння сезонних рослин для того, щоб усі могли прогулятись у саду, помилуватись красотою квітів і зробити фото на згадку. Вхід у Ботанічний сад безкоштовний. На вході і виході стоїть скринька, де відвідувачі можуть залишити свою пожертву. Але це добровільно і платити відвідувачів ніхто не змушує. 

Будинок вчених 

Будинок вчених – справжня перлина української архітектур  Кілька разів на рік тут організовують благодійний бал. Відвідувачі приходять у вишуканих платтях та костюмах. 

Зведено будинок було за проектом відомого австрійського архітектурного бюро «Гельмер і Фельнер» у 1898 році

Музей етнографії 

Музей етнографії є одним із найстаріших у нашому місті.  Фасад музею прикрашає статуя, яку нещодавно відреставрували.  Її називають Львівською статуєю Свободи через те, що вона схожа до статуї Свободи у Нью-Йорку. А ще тут є велика кількість залів, які просто вражають своєю красотою і часто проходять цікаві виставки.

 Авторка матеріалу Ірина ТРУШ. 

Всі фото взято з мережі.

Повне або часткове копіювання цього матеріалу без дозволу редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав. 

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин