Що робити на вихідних у Львові: ТОП-5 ідей

Сьогодні п'ятниця, а це означає, що попереду два дні вихідних. Куди можна піти у Львові у цю суботу та неділю, читайте у нашому матеріалі:  Органний ланч-концерт  У неділю, 21 січня, у Л


Сьогодні п'ятниця, а це означає, що попереду два дні вихідних. Куди можна піти у Львові у цю суботу та неділю, читайте у нашому матеріалі: 

Органний ланч-концерт 

У неділю, 21 січня, у Львівському органному залі відбудеться ланч-концерт київської органістки Євгенії Кравченко. 

Початок о 14:00. Вартість квитків – 50 грн. 

Прем'єра вистави «Дихання»

20 січня у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса покажуть прем'єру вистави "Дихання ". Початок 19:00. Вартість квитків 150-200 гривень. 

«Різдвяний концерт» від «Дударика» і друзів

У суботу, 20 січня, відбудеться концерт хорової капели “Дударик”. Під час концерту виступить  Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, Софія Соловій, сопілковий квінтет "Дудаліс" та "Rock Orchestra". Розпочнеться концерт у Львівській філармонії о 18:30. Вартість квитків 100-300 гривень . 

Концерт фольк-гурту "Львівські музики"

20 січня у кінотеатрі "Кінопалац ім. Довженка" відбудеться Різдвяний концерт фольк-гурт "Львівські музики". Концерт пройде з нагоди 30-річчя їхньої творчої діяльності і розпочнеться об 18:00. Коштують квитки від 80 до 200 гривень. 

Вистава для всієї родини "Різдвяна історія" 

У Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки прем'єра – вистава  "Різдвяна історія" за мотивами повісті Чарльза Діккенса. Режисером вистави, тривалістю майже дві години, є Олена Апчел.  Подивитися виставу можна 21 січня о 12:00 та о 19:00. Вартість квитків 50-70 гривень. 

Із усіма подіями, які відбудуться у Львові на цих вихідних, Ви можете ознайомитися ТУТ

Автор: ІРИНА ТРУШ, спеціально для 032.ua.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
більше новин