Сихівський суд виправдав львівського священика УАПЦ за підозрою у водінні автомобіля у нетверезому стані

Священик переконав суддю, що був тверезим


Сихівський районний суд закрив адміністративне провадження стосовно настоятеля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці УАПЦ, що на вулиці Запорізькій, 1а Олега Михалика, за водіння автівки у нетверезому стані. 

Як зазначено в постанові Сихівського райсуду від 20 вересня цього року, під час слухання справи обвинувачений священик не визнав своєї провини та заявив, що керував автомобілем у тверезому стані, інформує журналіст сайту 032.ua з посиланням на єдиний державний реєстр судових рішень. 

Суддя Сихівського суду Софія Чорна, яка слухала справу, не прийняла, як доказ, результати тесту на алкогольне сп’яніння отця Олега Михалика через те, що драгер, за допомогою якого патрульні робили перевірку, не зареєстрований у Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення.

Тому, своїм рішенням суддя закрила проти священика адміністративне провадження та звільнила Михалика від відповідальності, у зв’язку з відсутністю складу правопорушення в його діях. 

Нагадаємо, що в ніч на 25 липня на проспекті Червоної Калини,62 місцевий активіст зупинив водія автівки "Opel Astra"  за водіння у нетверезому стані. Згодом виявилося, що нетверезим водієм був настоятель церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці УАПЦ Олег Михалик. 

Священик пройшов тест на драґері, який показав результат у 2,49 проміле, що перевищувало допустиму норму більш ніж у 12 разів. При цьому, священик погрожував  свідкам та називав їх путінськими провокаторами. 

Читайте також на нашому сайті: 

Львів придбає 50 нових низькопідлогових тролейбусів за кредитні кошти від ЄБРР.

Повне або часткове копіювання матеріалу без письмової згоди редакції забороняється.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
5 Грудня, 2018 Середа
4 Грудня, 2018 Вівторок
більше новин