Стало відомо, чому «зробили перерву» у програмі «Концерт вітань»

У львівській філії Суспільного мовлення заявили, що однією з причин раптового закриття програми стало порушення законодавства про авторські права. Про це повідомили на Фейсбук-сторінці ТРК «Льв


У львівській філії Суспільного мовлення заявили, що однією з причин раптового закриття програми стало порушення законодавства про авторські права.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці ТРК «Львів».

«Зважаючи на те, що лише з 1 січня у структурі ПАТ НСТУ змінився формат роботи з комерційним контентом, за браком часу її механізм остаточно ще не випрацюваний. Відповідно, співпраця з проектами, які з об’єктивних, а також, юридичних причин не можуть на цьому етапі транслюватися в ефірі, буде переглядатися і автори цих програм про це повідомлені», - зазначили працівники львівської ТРК.

Ще одна причина «канікул» проекту — це закінчення 31 грудня 2017 року цивільно-правового договору з ведучим програми Петром Остапишиним.

«Водночас, у зв’язку з не укладенням Філією у 2017-му році договору про виплату роялті, використання музичних творів у програмі «Концерт вітань» відбувалося з порушенням вимог ч.1 ст.43 Закону України про авторські та суміжні права», - йдеться у тексті повідомлення.

Через це вирішили тимчасово призупинити співпрацю з Петром Остапишиним, про що завчасно було повідомлено його на зустрічі з продюсеркою Філії.

Додамо, що програма «Концерт вітань» виходила щотижня з 1977 року. Формат програми передбачав, що після зачитування привітань для глядачів, транслювалася музична композиція.

Нагадаємо, львів’янка вразила італійців оперним співом просто неба.

Читайте також:

Новорічне диво: як українській сім’ї повернули загублений у Львові фотоапарат.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Лютого, 2018 Середа
більше новин