ТОП-5 подій на цих вихідних, які варто відвідати

Уже традиційно у п'ятницю ми розповідаємо: куди піти у Львові на вихідних і створюємо добірку найцікавіших подій. Сьогодні ми підготували для інформацію про ТОП-5 подій, які на нашу думку, треба відві


Уже традиційно у п'ятницю ми розповідаємо: куди піти у Львові на вихідних і створюємо добірку найцікавіших подій. Сьогодні ми підготували для інформацію про ТОП-5 подій, які на нашу думку, треба відвідати з 18 по 19 листопада.

З 16 по 19 листопада у Львові проходить Шостий міжнародний фестиваль Відкриваємо Падеревського. У суботу, з нагоди фестивалю, у Львівській філармонії відбудеться гала-концерт за участі Кшесіміра Дембського, а у неділю - концерт Гражини Аугусцік. Початок щоразу о 19:00. Деталі на сайті Львівської філармонії. Вартість квитків від 70 до 150 грн.

Концерт Трансцендентних етюдів Ліста відбудеться у суботу, 18 листопада, у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких. Початок о 18 год. Вартість квитків 80-120 грн.

З 18 по 19 листопада у конференц-залі філософсько-богословського факультету УКУ відбудеться перший Фестиваль документального кіно під назвою “Скарб Солідарності”. Вхід для усіх безкоштовний, але потрібно пройти реєстрацію ТУТ. Ось програма:

Концерт Роберта Лайтхауза відбудеться у суботу у культурно-мистецькому центрі «Дзиґа». Початок о 19:00. Вартість квитків 100 грн.

У неділю гурт O.Torvald презентує у нічному клубі “Малевич” новий альбом. Розпочнеться концерт гурту о 19:00. Вартість квитків від 190 до 570 гривень.

Нагадаємо, що ознайомитися із усіма подіями, які відбудуться впродовж цих вихідних у Львові можна у розділі "Афіша" нашого сайту. 

Найпопулярніші новини сьогодні

14 Грудня, 2017 Четвер
13 Грудня, 2017 Середа
більше новин