У Брюховичах відкриють Народний дім

У районі з'явився осучаснений культурний простір


У неділю, 14 жовтня о 13:50, у смт Брюховичі відкриють Народний дім по вул. Івасюка, 2.

Фото: ЛМР

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, до презентації сучасного просторі для творчості й розвитку долучаться також представники інших Народних домів Львова, Брюховицької музшколи та Палацу культури імені Гната Хоткевича.

Народний дім умовно поділений на шість частин: це - хол, у якому проводитимуть мистецькі виставки, сцена, відкритий простір на подвір'ї, де планують проводити ярмарки, майстер-класи і показуватимуть кіно просто неба, простір для дітей (класи для гуртків і студій), зона музики, де займатимуться учні Брюховицької музичної школи, а також коворкінг-зона для проведення занять, лекцій, майстер-класів.

Читайте також: Львівські школи з якісним харчуванням для дітей: міф чи реальність

На базі Брюховицького Народного дому мають діяти різноманітні гуртки: студії іноземних мов для дітей та дорослих, курси IT, театральна студія для дітей, вокальна студії, спортивні та художні гуртки, танцювальні студії.

У 2018 році на діяльність та облаштування Народного дому смт. Брюховичі було виділено більше 1 млн грн з бюджету міста. Окрім цього, планують відремонтувати Народні доми в Рудному та Білогорщі, оновити пічну систему опалення у Народному домі Збоїщ, придбати меблі та техніку.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2019 Вівторок
більше новин