У Львові обиратимуть нового керівника перинатального центру

Відбудеться перше засідання конкурсної комісії


23 листопада о 12:00 у Львівській облраді (кабінет №312) відбудеться перше засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора КЗ ЛОР "Львівський обласний перинатальний центр".

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Заступник голови Львівської облради та голова комісії Володимир Гірняк зазначив, що була затримка по часу з оголошенням повторного конкурсу, оскільки Перинатальний центр мусив запрацювати.

Читайте також: Вчительці зі Львова за цькування чотирикласника загрожує дисциплінарне покарання: батько дитини вимагає звільнення

Зазначимо, що у квітні 2018 року урочисто відкрили після тривалої реконструкції Львівський обласний клінічний перинатальний центр, який запрацював аж у червні. Через затримки у роботі медичної установи, там досі не обрали керівника, а лише призначили виконуючого обов'язки директора.

Відтак, 30 жовтня стартував конкурс на заміщення посади директора Львівського перинатального центру, а у цю п'ятницю відбудеться перше засідання конкурсної комісії. Пізніше заплановано також провести громадське обговорення.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П'ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин