У Львові "оунівці" підтримали вчительку-націоналістку, яка опинилась в епіцентрі скандалу

Активісти написали звернення в управління освіти ЛМР


Минулого тижня депутатка Львівської міськради від ВО "Свобода" Мар'яна Батюк, яка працює вчителькою у одній з львівських шкіл, оскандалилася з дописом у соцмережах. 20 квітня на її Фейсбук-сторінці з'явилося привітання з днем народження Гітлера, що супроводжувалось компліментом та цитатою з його книги.

За годину після оприлюднення пост зник, а сама Мар'яна Батюк наголосила, що її сторінку зламали і вона цього допису не робила. Але у міській раді вже зацікавились інцидентом та розпочали перевірку за цим фактом, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Тим часом, уже цього тижня, 24 квітня, на підтримку вчительки-націоналістки виступили бійці Добровольчого батальйону "ОУН", які написали відповідне звернення в управління освіти міської ради.

Читайте також: У Львові створять сквер на вулиці Віри, Надії, Любові

"Вчитель - це не лише професія. Це величезна відповідальність за прийдешні покоління. Таку відповідальність на себе взяли дуже багато справжніх вчителів, які з Україною в серці вдихають у дітей любов до свого, рідного, українського, незважаючи ні на що. Таким педагогом є Мар'яна Батюк. Ми це знаємо, бо мали можливість спілкуватися з її вихованцями", - йдеться у тексті звернення.

Бійці-добровольці переконані, що відповідний допис на сторінці Мар'яни Батюк з'явився вперше та не є системним явищем, якщо перевірити інші її дописи в соцмережі. "Оунівці" також зазначили, що робити висновки та підставі одного-єдиного випадку - це неправильно і депутатку треба пробачити, відповідно до християнських чеснот.

Читайте також: Зі Львова до Батумі відкриють новий авіарейс

Нижче можете ознайомитися з копією звернення, яке було оприлюднене Львівською міською організацією Добровольчого руху ОУН у соцмережах:

Нагадаємо, раніше міський голова Андрій Садовий зауважив, що управління освіти ЛМР має визначити за результатами розслідування, чи залишати Мар'яну Батюк на посаді заступника директора школи після цього інциденту.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин