У Львові планують ринок «Привокзальний» зробити комунальним. Думка підприємця

1 грудня широкому загалу стало відомо про те, що у Львівській міськраді планують створити комунальне підприємство на базі продуктового ринку «Привокзальний». Сайт 032.ua поцікавився думко


1 грудня широкому загалу стало відомо про те, що у Львівській міськраді планують створити комунальне підприємство на базі продуктового ринку «Привокзальний».

Сайт 032.ua поцікавився думкою «сусідів» ринку та поспілкувався із генеральним директором Торгового Центру «Привокзальний», який також є очільником місцевого осередку ВГО «Союз захисту підприємництва» у Львівській області та заступником голови Комісії з питань митної політики при ГУ ДФС Володимиром Костиком.

«Те, що робить міська рада — це добрі речі. Ми боремося за те, щоб середній і малий бізнес був. І рішення ЛМР — абсолютно правильне. Думаю, це буде подібне щось на ЖЕК, який управлятиме і виставлятиме власникам рахунки. Нарешті, буде порядок та краща санітарія», - зазначив Володимир Костик.

Підприємець сподівається, що ринок «Привокзальний» піде тим самим шляхом, що й однойменний торговий центр, де залагоджені всі «паперові» питання між власниками землі та підприємцями і не виникає конфліктних ситуацій.

«Якщо є різні власники, то вони повинні самі узгодити між собою, хто займається загальною експлуатацією на підставі договірних умов. До того часу там був конфлікт, бо ринок «Привокзальний», який мав раніше земельну ділянку, більше її не мав, а потрібно було зробити загальну земельну ділянку, де би було чітко прописано, скільки хто має метрів квадратних. А так, там є об’єкт, який належить місту (велике приміщення закритого ринку), тому місто мусить ним розпоряджатися або віддати в оренду», - пояснив Володимир Костик.

Очільник місцевого осередку «Союзу захисту підприємництва» також зазначив, що свого часу (у 2001 році) ТЦ «Привокзальний» створили, аби розділити промислову торгівлю і продуктовий ринок. У маленьких магазинах біля ринку планувалася продуктова торгівля, але оскільки не було єдиного господаря, трапилася ситуація, яка призвела до конфліктів.

«Думаю, новостворене ЛКП зробить так, щоб було зручно мешканцям Львова, щоб була продуктова торгівля і щоб бабусі не стояли навколо ринку. Всі можливості для цього є, місто може керувати цим процесом і хай визначить, що це є територія продуктової групи. Тоді там не буде дихлофосу, не буде джинсів поряд з м’ясом чи рибою… Це мають бути розділені групи товарів. Це було б охайно, гарно, так як воно було раніше…», - поділився Володимир Костик.

«Я дуже зацікавлений в тому, щоб в сусідів був порядок. Тому я - за це рішення, підтримую, щоб всі підприємці на продуктовому ринку жили в мирі й злагоді, і навели на своїй території лад», - резюмував підприємець.

Нагадаємо, після сумнозвісного інциденту з масовим отруєнням копченою рибою у вересні цього року, сайт 032.ua дізнавався, у яких умовах ведеться торгівля на ринку «Привокзальний».

Читайте також:

Львів’яни вперше за 15 років отримають оновлений Статут міста.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин