У Львові презентують книгу про бурштинову лихоманку в Україні

Львів'янам пропонують зустрітися з письменником Василем Тибелем


25 листопада о 18:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Р. Іваничука (пл. Ринок, 9) відбудеться зустріч із автором книги "Бурштин" - Василем Тибелем.

Як розповіли 032.ua організатори події, книга стосується важливої соціальної проблеми в сучасній Україні - бурштинової лихоманки.

Автор намагається розібратися, які сили задіяні у цьому кривавому бізнесі, що штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя» та що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші.

Читайте також: Фронтмен гурту "Фіолет" презентує у Львові свою дебютну книгу

Лихоманка впливає на людей: матері забувають про дітей, чоловіки – про дружин, і всі забувають про людське у собі, тож творець книги вважає, що тут не обійшлося без містики - стародавніх українських духів, які мешкають у лісах і понині, ваблять людей «сонячним каменем» та затягують у свої тенета. Але є у книзі і жорстока реальність: продажні копи, небезпечна мафія і звичайні чоловіки на грані - у пошуках кращої долі й легкої копійки…

Роман "Бурштин" Василя Тибеля відзначили премією міжнародного конкурсу «Коронація слова» (2018).

Довідково: Василь Тибель - український письменник, родом із с. Біла Криниця на Рівненщині. Любить колекціонувати рідкісні рослини та цікаві книги. Окрім іншого, у доробку автора є книги: "Медова казка"; "Тріанські рішкунці" та "Примари Пустомитського болота", які здобули низку престижних нагород в Україні.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
5 Грудня, 2018 Середа
більше новин