У Львові просять перенести кінцеві зупинки автобусів з Кільцевої дороги

У чому проблема на кінцевій зупинці на Кільцевій дорозі


9 жовтня на сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилося прохання від львів’янки Наталії Собко про перенесення кінцевих зупинок великих експрес-автобусів та автобуса №2А з Кільцевої дороги біля “Метро” до ТЦ “Три слони”.

Як зазначила авторка петиції, станом на нині, вказані автобуси чекають по 15 - 20 хвилин на кінцевій зупинці біля “Метро”. І коли одночасно стоять два автобуси, вони повністю перекривають рух транспорту для висадки і посадки пасажирів, - передає 032.ua.

Читайте також: Що не так з трамвайними платформами у Львові: ТОП-5 міфів і шляхи вирішення проблеми

“На кінцевій зупинці біля “Метро” скупчується велика кількість міських маршрутів (14, 21, 28) та величезна кількість приміських маршрутів (138, 156, 183, 184, 184-А, 187). Окрім того, тут висаджують пасажирів автобуси, які прибувають до АС «Західна» (Рудно, Зимна вода, Самбір, Стрий, Турка, Городок, Черляни, Мостиська, Шегині, Сусолів, Люблін і багато інших напрямків)”, - розповіла Наталія Собко.

Зі слів львів’янки, через те, що на зупинці стоять одночасно 2 великих автобуси, пасажири не можуть сісти на інші маршрути, їм доводиться для цього вибігати на проїзну частину дороги та наражати себе на небезпеку.

Читайте також: Рудольф Вайгль: творець вакцини проти висипного тифу, що врятував мільйони

“Перенос кінцевих зупинок зняв би напругу на даній зупинці і розвантажив скупчення машин на зупинці”, - резюмувала Наталія Собко.

Нагадаємо, що для того, аби електронну петицію опрацювали у Львівській міськраді, вона має набрати 500 і більше підписів львів’ян за 60 днів з моменту публікації на сайті. Станом на 11 жовтня вказану петицію підписало 3 людини.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
10 Грудня, 2018 Понеділок
більше новин