У Львові пройдуть заходи до 74-ї річниці депортації кримських татар

Кримськотатарська громада міста Львова запрошує усіх вшанувати пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу з їх Батьківщини — Криму.


До 74-ї річниці депортації кримських татар відбудеться акція «Запали вогник у своєму серці» та траурний мітинг на пр. Свободи у Львові.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, Меджліс кримськотатарського народу, ГО «КримSOS», кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові» проведуть у місті низку пам'ятних заходів, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Так, 17 травня з 19 до 22 години на проспекті Свободи, біля пам'ятника Шевченкові відбудеться масова акція із запаленням вогників у формі Кримського півострова і числа "74", національних українського та кримськотатарського гербів.

Читайте також: Замість Козловського у Львові виступить артист, який часто гастролює в Росії

18 травня разом зі всім світом у Львові вшанують 74-ту річницю сталінської депортації кримськотатарського народу, яка забрала життя майже половини корінного народу Криму. З цієї нагоди о 19:00 на проспекті Свободи відбудеться траурний мітинг.

Нагадаємо, що у Львові мешкає близько 2000 кримських татар, велика частина з яких переселилася до Львова через окупацію та анексію Криму країною-агресором. Кримськотатарська громада щороку організовує безкоштовні пам'ятні заходи, аби вшанувати трагічну сторінку в історії свого народу.

Переглянути, як відбувались аналогічні заходи минулого року у Львові, можна за посиланням.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П'ятниця
більше новин