У Львові стартував капітальний ремонт вулиці Пластової

На ремонтні роботи витратять майже 39 мільйонів гривень. Капітальний ремонт Пластової на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської у Личаківському р-ні Львова розпочали вчора, 11-го січня. П


На ремонтні роботи витратять майже 39 мільйонів гривень.

Капітальний ремонт Пластової на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської у Личаківському р-ні Львова розпочали вчора, 11-го січня. Про це у коментарі для 032.ua розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

За його словами, процедуру закупівлі завершили ще минулого року, договір з підрядником підписали та уже отримали всі необхідні погодження і дозволи.

Переможцем тендеру на ремонт Пластової, оголошеного ЛКП «Львівавтодор», стало ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1».

Проект передбачає тут не лише ремонт покриття дороги та облаштування тротуарів, а й заміну водопроводу та каналізації.

Додамо, що йдеться про частину вулиці від вул. Богданівської до вул. Бескидської загальною протяжністю близько 1,3 кілометра. Вартість ремонтних робіт складе 38,9 млн грн.

До слова, одну з найбільш проблемних для Львова вулиць — Замарстинівську почнуть ремонтувати не раніше березня, після завершення тендерних торгів та отримання всіх дозволів.

Читайте також на нашому сайті:

Кабмін визначив, скільки державних вихідних українці матимуть у 2018-му. Перелік

Хто ти із учасників команди "Загорецька Людмила Степанівна" (ТЕСТ)

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин