У Львові створили петицію про заборону будівництва сміттєпереробного заводу на Пластовій, 13

Львів'яни вимагають знайти ділянку для будівництва за межами міста


20 квітня у Львові зареєстрували електронну петицію про те, щоб заборонити будівництво сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій,13.

Автор петиції Ярослав Возний пропонує також знайти ділянку для будівництва за межами міста Львова, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

З його слів, вибір ділянки для будівництва у межах міста викликає велике занепокоєння, оскільки розташована вона за 5 - 6 кілометрів від центру, а мешканці довколишніх районів будуть житипоруч з осередком відходів.

Читайте також: Куди піти у Львові на вихідних

"Під сумнівом те, наскільки "чистою" буде робота цього заводу і яку шкоду довкіллю він завдаватиме. Влада в змозі знайти правильне місце для заводу, а не підсовувати бруд і сморід по ближче до домівок львів'ян", - наголосив Ярослав Возний.

Нагадаємо, 10 квітня, на засіданні виконкому ЛМР прийняли рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП «Зелене місто» механіко-біологічного комплексу перевантаження та переробки твердих побутових відходів на вул. Пластовій, 13». А вже під час сесії міськради 19 квітня, мешканці мікрорайону Знесіння та прилеглих пікетували Ратушу з категоричною вимогою не будувати сміттєпереробний завод на цій вулиці.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин