У Львові створять сквер на вулиці Віри, Надії, Любові

Представник Шевченківського району розповів, яким має бути новий громадський простір


На проміжку між територією Церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії УГКЦ та зупинкою автобуса №46 на вулиці Миколайчука юридично зафіксували майбутній сквер, який громада відібрала у забудовників, адже згідно з рішенням ЛМР 2014 року, на цьому місці мали збудувати дві 16-поверхівки.

У 2017 році на Громадському бюджеті громада Шевченківського району виграла конкурс по цьому скверу серед малих проектів та отримала 500 тисяч гривень на його реалізацію, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Як розповів депутат міської ради Роман Іванців у Фейсбуці, станом на нині уже є розроблена ПКД по цьому скверу, яка проходить експертизу.

"Відповідно до документації, у нас буде розчищена вся територія, прокладено доріжку від кінцевої зупинки до верху до території церкви та сходові марші, а також виставлено шість лавок та три сміттєві урни", - зазначив Роман Іванців.

Читайте також: Львів на паперових горнятах: неймовірний арт від української блогерки

Зі слів депутата, вартість усіх робіт є більшою, за виділені 500 тисяч, але вдалося знайти підрядника, який би виконав необхідний обсяг робіт за наявні кошти. Домовились із тією ж підрядною організацією, що проводить зараз капітальний ремонт Замарстинівського парку - корпорацією "Комунальник". Відповідну угоду на виконання робіт мають намір підписати до середини травня і триватимуть вони вродовж кількох тижнів.

"Однак у нас зараз є одне застереження по цьому скверу: у верхній його частині ми часто можемо спостерігати аварійність водогону, який тут проходить. Зробити благоустрій скверу без заміни аварійної ділянки цього водогону було б цілковитим проявом безгосподарності. Тому з мого боку йдуть наполегливі звернення до "Водоканалу" щодо необхідності заміни цієї ділянки водогону. Через весь сквер проходить труба діаметром 600мм. Для заміни цієї ділянки та ділянки через дорогу по вулиці Віри, Надії, Любові за попередніми розрахунками потрібно більше 1 млн грн. Отже, зараз очікуємо початку робіт по заміні водогону, після чого одразу ж переходимо до благоустрою території скверу", - резюмував Роман Іванців.

Читайте також: Львів у піску: соцмережі вибухнули ФОТОЖАБАМИ

Як виглядає схема майбутнього скверу та ділянка до початку робіт:

Нагадаємо, раніше сайт 032.ua показував, як і де у Львові зацвіли сакури.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин