У Львові відбудеться фестиваль українського соціального кіно, - ПРОГРАМА

Три дні соціального кіно у Львові


Із 23 до 25 листопада Палац Хоткевича у Львові перетвориться на платформу Фестивалю українського соціального кіно.

Як розповіли кореспонденту 032.ua організатори події - ГО " Lviv Cultural Centre", такий фестиваль відбудеться у Львові вперше. Співорганізаторами є Палац Гната Хоткевича та Львівська кінокомісія.

Першого дня фестивалю, у п'ятницю 23 листопада, учасники переглядатимуть фільм режисера Володимира Тихого, який зняли за п'єсою львівського драматурга Павла Ар'є "На початку і наприкінці часів". Початок заходу о 17:00 на камерній сцені Палацу Гната Хоткевича, Гнатовому Льосі. Після цього учасники, будуть спілкуватися із героєм фільму, актором львівського театру імені Леся Курбаса Ярославом Федорчуком.

Другий день заходу розпочнеться о 12:00 у Центрі Довженка показом фільму "Серце, запалене любов’ю". Стрічка присвячена життєвому і творчому шляху отця Михайла Вербицького.

Читайте також: Як у Львові вшановуватимуть річницю Голодомору, - ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

А о 14:00, у Палаці Хоткевича відбудеться панельна дискусія “Документальне кіно: чому, для кого і за які гроші”. У ній візьмуть участь: літературознавець, франкознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз, журналіст і музикант Богдан Кутєпов, кінорежисер і кінопродюсер Богдан Кривень, карпатський поет Василь Зеленчук та директорка департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда. Після дискусії учасники фестивалю переглянуть документальні фільми “Історична правда з Вахтангом Кіпіані: Гуцульський театр Хоткевича” та "Життя і Смерть у Гуцулії". Завершить другий день майстер-клас “Документальне кіно в наплічнику” від Богдана Кутєпова. Початок майстер-класу о 17:00.

Останнього дня фестивалю відвідувачі матимуть унікальну можливість потрапити на відкритий показ медіаархіву Львова та побачити стрічки “Місто древнє, місто молоде”, яке зняло Львівське телебачення у 1972 році, і стрічку  Світлани Шимко та Галини ЯрмановоїЩасливі роки”.

Фестиваль завершиться показом документального фільму “Небесна сотня: Зима, яка нас змінила” та дискусією “Громадянське суспільство після Майдану” приуроченої до п'ятої річниці від початку Революції Гідності.

Вхід на всі події фестивалю вільний. До участі організатори запрошують львів'ян, гостей міста й усіх охочих.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П'ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин