У Львові відбудеться Велике августовське водосвяття

14 серпня у Львові відбудуться заходи до 1030-річчя Хрещення Русі-України.


14 серпня у Львові відбудуться заходи до 1030-річчя Хрещення Русі-України.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, о 18 годині в Архикатедральному Соборі Святого Юра відбудеться Літургія, - передає 032.ua.

Опісля на площі Святого Юра, перед пам’ятником Праведному Митрополиту Андрею Шептицькому, відбудеться Велике августовське водосвяття за участю вірних та духовенства.

Читайте також: Куди піти у Львові цього тижня: 8 цікавих подій

Нагадаємо, що Велике августовське водосвяття та інші традиційні чини відбудуться в усіх греко-католицьких храмах України, з нагодивідзначення 1030-річчя Хрещення Русі. Відповідну постанову прийняли в лютому цього року на 78-ій сесіїСиноду ЄпископівКиєво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Серед інших заходів, які були заплановані для належного відзначення річниці - присвята цьогорічної Загальноукраїнської прощу до Зарваниці цій події з проведенням Чину відновлення хресних обітів; 28 липня у всіх храмах Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, у день Святого Володимира, відслужили Божественні Літургії з Чином відновлення хресних обітів, а 29 липня організували прощу семінаристів УГКЦ до Києва.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
5 Грудня, 2018 Середа
більше новин