У Львові відкрили для проїзду частину вулиці Личаківської до перехрестя з вул. Долішньою, - ВІДЕО

Ну все не так роблять


Сьогодні, 15-го липня, для проїзду транспорту відкриють частину вулиці Личаківської до перехрестя з вул. Долішньою.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав координатор Соціальної ініціативи "Хтось не зробить" Олег Котис, інформує сайт 032.ua.

Втім, за словами автора допису, транспорт на цій ділянці дороги може їхати лише в один бік - від церкви Петра і Павла, через вул. Долішню та далі, по вулиці Колумба.

"Яким чином можна проїхати у зворотній бік, не порушивши при цьому ПДР, якщо повсюди є знаки, які забороняють в'їзд"?, - йдеться в дописі Котиса.

Зазначимо, що ділянку вулиці Личаківської до перехрестя з вул. Долішньою закрили на ремонт ще в березні минулого року. Після відкриття цієї ділянки автобуси №39 почнуть курсувати за звичною для львів'ян схемою по вулиці Богданівській. 

Водночас, рух інших маршрутів громадського транспорту залишається без змін до повного відкриття вулиці Личаківської. 

Нагадаємо, що масштабний ремонт вулиці Личаківської у Львові розпочався 25-го березня минулого року. Виконує роботи ТзОВ „ОНУР”. 

Ремонтні роботи вирішили проводити у три етапи. Перший етап - це ремонт перехрестя Личаківська-Мечникова, який уже завершили.

Другий етап ремонтних робіт - це ремонт дороги від перехрестя і до вулиці Котика. 

Третій - завершальний етап робіт - це ремонт від вулиці Котика до вул. Пасічної. Орієнтована вартість – 6 млн євро. 

Зазначимо, що спочатку ремонт Личаківської обіцяли завершити за 7-8 місяців, а потім їх завершення відтермінували до липня 2018 року, однак ще за деякий час завершення ремонтних робіт відклали до 1-го вересня. 

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
10 Жовтня, 2018 Середа
більше новин