У Львові відновлять трамвайний маршрут №11

Трамвайні маршрути №4 та 5 не курсуватимуть. Відновлення 11 трамвайного маршруту та тимчасове скасування трамваїв №4 та 5 спричинене ремонтними роботами на вулиці Замарстинівській. Про це повідомляє.


Трамвайні маршрути №4 та 5 не курсуватимуть.

Відновлення 11 трамвайного маршруту та тимчасове скасування трамваїв №4 та 5 спричинене ремонтними роботами на вулиці Замарстинівській. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради з посиланням на «Львівелектротранс».

Зміни в русі електротранспорту міста запровадили через результати обстеження, яке проводила на Замарстинівській «Київська державна регіональна інспекція міського електротранспорту» наприкінці жовтня. Інспекція показала, що основа трамвайної колії та дорожнє покриття вулиці є зруйнованими.

З метою недопущення аварійних ситуацій було прийнято рішення закрити Замарстинівську для проїзду електротранспорту. Відтак, трамваї №4 та 5 з понеділка не курсуватимуть.

Натомість «Львівелектротранс» збільшить кількість вагонів на трамвайному маршруті №3 та відновить трамвайний маршрут №11. Вагони «одинадцятки» курсуватимуть від площі Соборної до ТЦ «Скриня» (трамвайне депо).

Нагадаємо, з понеділка, 11-го грудня, вулицю Замарстинівську закривають на ремонт.

Читайте також на нашому сайті:

Львів’янин пробіжить 200 км за добу, аби потрапити до Полярної експедиції

ТОП-15 найпопулярніших імен львівських малюків за рік

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин