У Львові відзначили День батька 2018, - ВІДЕО

Львів'яни пропонують вшановувати батька так само, як і матір


16 вересня у Львові о 15 годині на проспекті Свободи, біля пам'ятника Тарасові Шевченку, організували святкування Дня батька.

Як розповіли кореспонденту 032.ua організатори події, такий захід відбувається у Львові вже вшосте. Його відзначають у третю неділю вересня.

"Ініціатива святкування Дня батька зародилася багато років назад, адже за кордоном - у США та в країнах Європи цей день є національним святом. В Україні воно поки не є національним святом, але дуже хочемо, щоб відзначення цього свята ухвалила Верхова Рада та підписав Президент, адже батько у сім'ї має не меншу вагу, ніж мати", - зазначив один з організаторів свята.

У програмі святкувань багато цікавого насамперед для дітей - це зона тхеквондо, флорболу, виготовлення смаколиків, танці - загалом, усе, що зближує сім'ю, особливо, батька і дітей.

Читайте також: Школа - другий дім чи концтабір для дітей? Про музику як фактор творення спільного майбутнього

Під час приготування свята, проводився конкурс "Мій батько - моя опора", куди надійшло близько 340 робіт від дітей з Львівської області. Організатори визначили 25 переможців, кожен із яких отримає пакетик подарунків - дві книжечки, грамоту, блокноти, фарби, олівці, ручки - все для того, щоб дитина розвивалася.

"Ми сподіваємося, що з кожним роком свято буде все більшим, отримає національний статус, і День батька відзначатимуть не окремо по містах, а усією країною", - наголосили організатори події.

Додамо, що "Всенародний День батька України" організувала Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

Пропонуємо також переглянути відео з місця події.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
19 Листопада, 2018 Понеділок
18 Листопада, 2018 Неділя
більше новин