У Львові з використанням екополімерів відремонтують ділянки доріг в кожному районі

В кожному районі Львова випробують сучасні технології ремонту доріг.


У Львові експериментально відремонтують по ділянці дороги в кожному районі з використанням екополімерів італійського виробника.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР, передає 032.ua.

Сьогодні, 14-го вересня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про здійснення поточного ремонту доріг у 2018 році з використанням новітніх технологій у рамках пілотного проекту». Як зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, зголосилась італійська фірма, яка дарує місту 10 тис літрів відповідного будівельного матеріалу.

Читайте також: У Львові після падіння з другого поверху загинула 24-річна дівчина

«Впродовж осені ми використаємо ці екополімери, щоб перевірити, як працює ця технологія. Якщо все буде добре, будемо її більш широко застосовувати. Ми порахували в кожному районі, скільки метрів дороги можна зробити, щоб використати цю методологію ремонту», — сказав Сергій Бабак.

Нагадаємо, рішення про використання сучасних світових технологій при будівництві доріг було прийнято виконавчим комітетом ще 17 серпня цього року. Тоді Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку», пояснював, що мова йде про застосування при будівництві доріг новітніх технологій, що дає можливість економії до 30%. Серед варіантів — використання екополімерів.

Додамо, на початку вересня на вулиці Княгині Ольги вперше використали нову технологію ремонту дороги.

Читайте також: У Львові до кінця року для руху транспорту перекриють вул. Весняну

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Листопада, 2018 Вівторок
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин