У Львові за 7 мільйонів відремонтують очисні споруди "Львівводоканалу"

Гроші виділять з міського бюджету


Цього року з бюджету розвитку виділять 7 мільйонів гривень на проведення ремонтних робіт та реконструкції очисних споруд міста, які експлуатує ЛМКП "Львівводоканал". Також планують залучати іноземні інституції, для надання консультацій та фінансової допомоги.

Зі слів директора "Львівводоканалу" Валентина Вольського, роботи з підтримки у належному стані очисних споруд проводяться у Львові щорічно, на це виділяються кошти з міського бюджету, а також залучаються грантові кошти від шведського уряду, екологічного фонду Польщі на реалізацію проектів, - інформує кореспондент сайту 032.ua із посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Так, 2006 року від шведського уряду було виділено грантові кошти, а через 10 років місто підписало договір з ЄБРР на отримання кредиту для будівництва біогазової установки на очисних спорудах. Установка дозволить отримувати електроенергію з мулу, який назбирується на очисних спорудах. Отримана енергія буде використовуватися на підприємстві, реалізувати проект планують до 2019 року.

Читайте також: У Львові "оунівці" підтримали вчительку-націоналістку, яка опинилась в епіцентрі скандалу

Концепцію реконструкції очисних споруд "Львівводоканалу", допоможе сформувати і Екологічний фонд Польщі, який також підтримає підприємство фінансово.

"Польща зацікавлена в цьому, бо стоки від нашого міста, через річку Полтву потрапляють у Західний Буг і - до Польщі. Тому їхній уряд зацікавлений, щоб вода, яка поступає з України, була чистою", - зауважив Валентин Вольський.

Директор "Львівводоканалу" додав, що для створення ідеальних очисних споруд потрібно 300 мільйонів євро та 3 - 5 років. Станом на нині, на очисних спорудах провели ремонти відстійників ІПР 20 №1, 2, 4, 7 та ІПР 40 №2, ІВР 40 №9, ремонт аеротенка-змішувача, очистили перехідний канал стоків, проклали трубопровід, встановили насос для відкачування дренажних вод та облік стічної води, накрили 4-ий колектор плитами перекриття.

Читайте також: Зі Львова до Батумі відкриють новий авіарейс

Цього року, підприємство планує відремонтувати відстійники ІПР 20 № 3, №6, № 8 та № 9, ІВР 20 № 4 та № 6; №3 капітально відремонтувати аеротенк-змішувач №6, замінити компресорний агрегат №5, шиберні конструкції, відремонтувати насосні агрегати, встановили вузол обілку рециркуляційного активного мулу тощо.

Нагадаємо, у чотирьох районах Львова майже місяць не буде гарячої води, у зв'язку з гідравлічними випробування тепломереж.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
22 Травня, 2018 Вівторок
більше новин