У Львові заклали капсулу на місці майбутнього будівництва пам’ятника-меморіалу Героям Небесної Сотні. Відео

Майбутній меморіал розташовуватиметься на вулиці М.Кривоноса.


У вівторок, 17-го квітня, родини загиблих Героїв, представники міста та духовенства, заклали капсулу на місці майбутнього будівництва пам’ятника-меморіалу Героям Небесної Сотні у Львові.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Капсулу заклали з боку вулиці М.Кривоноса, у сквері "На Валах". Саме на цьому місці вже у лютому 2019 році сподіваються урочисто відкрити пам’ятник-меморіал новітнім Героям України.

Як відбувалася церемонія закладання капсули, дивіться в нашому відеосюжеті:

Зазначимо, що переможцями в конкурсі на облаштування громадського простору пам’яті Героїв Небесної Сотні, стала львівська команда архітекторів у складі Андрія Лесюка, Марії Яструбчак та Христини Пундак.

Особливістю проекту є те, що на даху мосту будуть дірками зроблені імені Героїв Небесної Сотні. Коли падатиме дощ, то він просочуватиметься через ці дірки. Це такий собі символізм, нібито ці каплі дощу – це сльози за загиблими. А коли ж світитиме сонце, і промені просочуватимуться, це символізуватиме наше світле майбутнє. Те, за що боролись хлопці.

Читайте також: до уваги львівʼян: скільки вихідних українці матимуть у травні. Перелік.

На мості також будуть розташовані п'ять плит, що символізують ті п'ять днів, у які загинула найбільша кількість людей під час Революції Гідності. Міст буде зроблений з певними перепонами, які символізуватимуть барикади та щити, що були невід'ємною складовою тих подій.

Найпопулярніші новини сьогодні

14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П'ятниця
більше новин