У медзакладах Львова облаштували консультативні пункти, де розповідають як обрати лікаря

Львів'янам допомагають підписати декларації з лікарями первинної допомоги


Щоб допомогти мешканцям із вибором лікарів, в міських поліклініках Львова облаштували спеціальні консультативні пункти.

Усі заклади охорони здоров'я, де можна підписати декларацію з лікарем, позначені наліпками "Тут можна обрати свого лікаря".

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, у кожному закладі є також стисла інформація про сімейних лікарів, а цього тижня біля реєстратур облаштували консультативні пункти, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Читайте також: Садовий пообіцяв до 2020 року вирішити проблему з навчанням дітей у садочках

Нагадаємо, у Львові триває кампанія "Лікар для кожної сім'ї", у рамках якої мешканці підписують декларації з обраним лікарем первинної допомоги. На основі цих декларацій, відповідно до реформи медицини, кожен лікар отримуватиме відповідну зарплату.

Зазначимо, що у обов'язки лікаря первинної допомоги входить: спостереження за станом здоров'я пацієнтів, діагностика, лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, надання невідкладної медичної допомоги при гострих станах і раптових погіршеннях, які не потребують екстреної спеціалізованої допомоги. Сюди входять також лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження. Лікар також виписує рецепти на ліки, видає медичні довідки і при потребі скеровує пацієнтів до вузьких спеціалістів.

Раніше сайт 032.ua писав, як підписати декларацію зі своїм сімейним лікарем.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Серпня, 2018 Вівторок
20 Серпня, 2018 Понеділок
більше новин