У парку “Знесіння” з’явилась скульптура зі сміття, - ФОТО

Сайт 032 дізнавався, звідки взявся сміттєвий об'єкт


13 жовтня у регіональному ландшафтному парку “Знесіння” у Львові відбулась незвична толока: усім охочим запропонували взяти участь у Чемпіонаті зі сміттєборства, а із зібраного непотребу створили скульптуру.

Як розповів у коментарі для 032.ua автор мистецького об'єкту Іван Татко, скульптура за формою нагадує краплю, яка нависає над проходом і загрожує у будь-який момент впасти комусь на голову.

"Це образ того, що сміття "висить" над нами проблемою, яку треба якось вирішувати. Усі матеріали для скульптури зібрали по периметру парку "Знесіння". Головна ідея в тому, щоби не просто прибрати парк, зробити його чистішим чи зробити зі сміття скульптуру, а в тому, щоби сконцентрувати його в одному місці. Це повідомлення про те, що сміття у парку й так достатньо і більше його сюди не треба нести", - пояснив Іван Татко.

Читайте також: Львівські школи з якісним харчуванням для дітей: міф чи реальність

Митець створював "сміттєвий" об'єкт упродовж шести годин. У металевій сітці можна помітити багато використаних пластикових пляшок, алюмінієві банки, паперові обгортки від фаст-фуду та навіть електрочайник.

Фото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.uaФото: 032.ua

Нагадаємо, раніше у Львові презентували виставку "Друге життя", усі експонати якої були виготовлені з вторсировини.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П'ятниця
більше новин