У центрі Львова готуються знімати фільм

З 10 серпня на площі Ринок почали встановлювати декорації і готуватись до зайомок комедійного мюзиклу «Шляхетні волоцюги». Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. За попередньою інф


З 10 серпня на площі Ринок почали встановлювати декорації і готуватись до зайомок комедійного мюзиклу «Шляхетні волоцюги».

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

За попередньою інформацією, режисером фільму є Ігор Забара, виробник - «Ганзафільм».

Творці кіно зазнчають, що стрічка буде рімейком польського мюзиклу «Бродяги» ( «Włóczęgi») 1939 року, який свого часу теж знімали у Львові. Фільм став шедевром довоєнного кінематографа.

«Є така субкультура — львівські батяри. Це самобутня міська культура Львова і передмістя. Зараз, в умовах, коли ми вкотре здобуваємо незалежність, важливою є інформаційна складова боротьби. Необхідно наповнювати українським змістом усі сфери нашого життя, і руйнувати імперські міфи про вторинність і неповноцінність української культури, створювати нові сенси. Перед нами стоїть завдання не просто знімати фільми, а наново створювати глядацьку аудиторію і навчитися виготовляти такі стрічки, які будуть цікаві аудиторії і будуть створювати однозначні українські маркери», - вважає Ігор Забара.

Зйомки стартують уже наступного тижня, за фінансової підтримки Держкіно України. Загальний бюджет — 37 мільйонів 164 тисячі гривень, з них державна підтримка — 18 мільйонів 582 тисячі.

Нагадаємо, раніше у Львові відбулися зйомки художнього фільму «13 автобус».

Найпопулярніші новини сьогодні

14 Грудня, 2017 Четвер
13 Грудня, 2017 Середа
більше новин