У центрі Львова відтворили бій відділів УПА проти військ НКВД, - ФОТО

Як українці з окупантами воювали - показали у Львові


14 жовтня у сквері “На Валах” по вул. Винниченка у Львові, з нагоди Дня Захисника України та річниці створення Української повстанської армії, відбулась реконструкція бою УПА проти військ НКВД.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, учасниками театралізованого військово-історичного дійства стали кілька десятків реконструкторів та ще чотири одиниці радянської військової техніки, - передає 032.ua.

Усі охочі могли посидіти в машині, якою користувались вояки УПА, потримати у руках зброю та послухати історичні розповіді.

У рамках заходу відтворили події липня 1944 року, коли нацистська Німеччина під натиском СРСР відступила на захід, а українці продовжили страждати від рук інших окупантів - московських.

Читайте також: Львовом пройшов масштабний Марш Захисників України: як це було, - ФОТО, ВІДЕО

За сюжетом, у одне з українських сіл приходять окупанти, щоби забрати майно, вбивають мирне населення. На захист селян стають повстанці, які знищують НКВДистів, а потім роблять засідку, щоби знову схрестити зброю з ворогом і врешті перемогти.

(Фото: прес-служба ЛОДА)

Нагадаємо, у День Захисника України майже дві сотні першокурсників Львівського ліцею ім. Героїв Крут склали урочисту присягу на вірність Україні.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин