У центрі Львова влаштували нічну облаву на призовників

В ніч з 3 на 4 листопада у проїзді Крива Липа, що у центрі Львова, відбулася нічна облава на призовників-ухильників. Першою про обвалу повідомила  Софія Галан на сторінці «Варта-1» с


В ніч з 3 на 4 листопада у проїзді Крива Липа, що у центрі Львова, відбулася нічна облава на призовників-ухильників.

Першою про обвалу повідомила  Софія Галан на сторінці «Варта-1» соціальній мережі Facebook.

За словами дівчини, у хлопців призовного віку перевіряли документи і відпускали тих, хто мав або їх, або студентський квиток, що засвідчує денну форму навчання.

Також вона повідомила, що деякі військові разом із поліцією хотіли прорватись у нічний заклад "Парадокс".

Керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк повідомив, що у проїзді Крива Липа було вручено понад 10 повісток. Про це він сказав у коментарі виданню  Tvoemisto.tv.

«Нікого не затримували, лише вручали повістки. Ті, хто отримав повістки, мають два шляхи: або виконати свій громадянський обов’язок, або нести кримінальну відповідальність за ухилення», – зазначив він.

Додамо, що схожий випадок уже був нещодавно в Україні. Так, за інформацією видання «Українська правда», в ніч на 28 жовтня у київському закладі  "Jugendhub" влаштували облаву під час якої затримували відвідувачів хабу, а потім доправляли їх до відділку поліції та військомату. 

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин