Відділення 6-ї комунальної поліклініки Львова отримало нову техніку. Фото

Близько 16 тисяч мешканців Винник та прилеглих сіл відтепер мають змогу бути оглянутими за допомогою сучасних рентген-апаратів, встановлених у 2-му відділенні комунальної 6-ї міської поліклініки Львов


Близько 16 тисяч мешканців Винник та прилеглих сіл відтепер мають змогу бути оглянутими за допомогою сучасних рентген-апаратів, встановлених у 2-му відділенні комунальної 6-ї міської поліклініки Львова.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Цифрове рентген-обладнання дає можливість зробити миттєву фотографію, вивести її на комп’ютер та більш точно поставити діагноз й призначити лікування. Окрім цього, медики запевняють, що нова техніка у рази зменшує променеве навантаження. Апаратом можуть скористатись також люди з інвалідністю.

Вартість цифрової рентгенівської системи на два робочих місця «Red Speed» японської фірми «Shimadzu», встановленої у поліклініці №6, становить 2,8 мільйона гривень.

Ще чотири аналогічні новинки техніки до кінця листопада встановлять у лікарню ШМД, у комунальні поліклініки на Сихові (№4), на вул. Симоненка (№2) і на Виговського (№).

Загалом п’ять рентген-апаратів обійшлися місту у 20 мільйонів гривень.

Додамо, що 2-ге поліклінічне відділення комунальної 6-ї міської поліклініки відновило свою роботу у Винниках 2010 року, після декількох років реконструкції.

Нагадаємо, 2 листопада, у львівському «ОХМАТДИТі» урочисто відкрили першу в Україні Сімейну кімнату.

Читайте також:

Громадський бюджет: 7 цікавих проектів, які хочуть реалізувати у центральних парках Львова.

Розвивайся: ТОП-10 цікавих можливостей цього тижня у Львові.

Розвивайся: ТОП-8 виставок, які можна оглянути у Львові незабаром.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин