Відкриття нового “Ашану” у Львові: що відомо станом на нині, - ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

На проспекті Чорновола з'явиться новий торговий центр: як він виглядатиме


На початку липня інфопростір Львова схолихнула новина про відкриття нового “Ашану” у місті, коли виконком міськради погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва нового ТЦ на пр. Чорновола - Замарстинівській.

Згодом з’ясувалося, що торговий центр з’явиться неподалік від нового житлового кварталу та матиме два поверхи.

Це уже третій гіпермаркет “Ашан”, який відкриється у Львові. Брокером торгового центру стане компанія “Сітрас Україна” (Сeetrus Ukraine).

За попередніми планами, новий ТЦ матиме загальну площу 7 тис. м², а бутикова галерея - 1,7 тис.м².

Читайте також: Рудольф Вайгль: творець вакцини проти висипного тифу, що врятував мільйони

Перший поверх традиційно складатиметься з гіпермаркету “Ашан” та бутиків, а на другому розмістять інноваційний коворкінг з рестораном.

Неподалік торгового центру є багато дитсадків, шкіл, скерів та бізнес-центрів. Будівля також розташується неподалік від центру міста.

Додамо, що компанія CEETRUS з’явилася на міжнародному ринку 1976 року та до червня 2018 року існувала під назвою “Immochan”. У власності компанії є мережа з майже 400 торговельних центрів по всьому світу, з них 5 - у Львові та Києві.

Ось як виглядатиме нова споруда й територія навколо неї. Як помітно з візуалізації, біля ТЦ мають намір розмістити невелику парковку.

Візуалізація: Сeetrus UkraineВізуалізація: Сeetrus UkraineВізуалізація: Сeetrus UkraineВізуалізація: Сeetrus UkraineВізуалізація: Сeetrus Ukraine

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П'ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин